patreon-porn-games.com - Patreon Porn Games

Bashkohuni Në Radhët

Ndërveproni në lojëra multiplayer dhe në vend


Lojëra Të Gatshme Për Celularë

Lojërat ndër-platformë do të punojnë në të gjitha pajisjet


Pa Para, Vetëm Gomar

Lojërat më të nxehta të seksit po vijnë tek ju falas

Patreon Porn Games

Nga Brenda Lojës

Patreon Porn Games #1 Patreon Porn Games #2 Patreon Porn Games #3 Patreon Porn Games #4 Patreon Porn Games #5 Patreon Porn Games #6 Patreon Porn Games #7 Patreon Porn Games #8 Patreon Porn Games #9 Patreon Porn Games #10 Patreon Porn Games #11
 
Luaj Falas Tani

Patreon Porn Games Ka Crowdfunded Porn Projects

Fenomeni emocionues dhe çlirues i decentralizimit të internetit ka arritur gjithashtu në botën e lojrave për të rritur. Zhvilluesit e sotëm nuk kanë nevojë për infrastrukturën dhe financimin e kompanive të mëdha në mënyrë që të krijojnë përmbajtje që ia vlen të luhet. Ekipet e vogla të pavarura dhe madje edhe devs të vetmuar tani mund të fillojnë projektet e tyre dhe t'i çojnë ato në përfundim vetë. Dhe ata mund ta bëjnë këtë falë platformave të financimit të njerëzve si Patreon. Kështu u bë një gjë zhanri i Lojërave Seksuale Patreon. Dhe ne kemi lojërat më të mira pornografike të zhvilluara në mënyrë të pavarur në internet, të gjitha këto u financuan organikisht nga tifozë të vërtetë të cilët mezi prisnin të luanin lëshimin përfundimtar. Por ju gjithashtu merrni për të luajtur ato në faqen tonë.

Patreon Porn Games Është E Përkryer Për Lojtarë Fetish

Edhe pse ka shumë larmi në këtë koleksion, përmbajtja më e mirë që kemi është në kategorinë fetish. Kjo sepse lojërat fetish të krijuara nga zhvilluesit E pavarur Të Patreon kanë diçka të veçantë. Devs kanë fetishes që bëjnë temat e projekteve të tyre. Ata dinë gjithçka për fetishët. Ju mund të ndjeni pasionin dhe eksitimin që reflekton përmes vëmendjes ndaj detajeve dhe referencave të thelluara të ngërçit. Disa nga këto lojëra fetish ndjehen sikur krijuesit e tyre do t'i kishin bërë ato edhe nëse askush nuk do t'i kishte luajtur ato. Lloj si ato nudes dhe solo masturbation video të gjitha vajzat kanë në telefonat e tyre, jo për shkak se ata ishin të destinuara për dikë, por për shkak se duke vënë kamera në trupat e tyre të zhveshur i bëri ata me brirë.

Patreon Porn Games Ka Disa Tituj Multiplayer

Crazyshtë çmenduri se si devs të pavarur u bënë aq të mirë në krijimin e lojërave saqë tani mund të nxjerrin tituj multiplayer. Deri disa vjet më parë, lojërat seksuale me shumë lojtarë vinin vetëm nga kompani të mëdha, dhe ato ishin në dispozicion vetëm për anëtarët premium. Epo, kjo do të ndryshojë. Jo vetëm që krijuesit e Pornografisë Patreon Mund të nxjerrin lojëra pornografike që mund të kenë tifozë të shumtë pornografikë me brirë të luajnë së bashku, por ata mund t'i ofrojnë të gjitha falas për të gjithë ata që duan t'i shijojnë ato. Për më tepër, ekipi ynë teknik doli me një mënyrë në të cilën ju mund të shijoni këto lojëra pornografike hardcore në internet në shfletuesin tuaj, dhe ju mund ta bëni atë pa regjistrim.

A Jam I Sigurt Në Lojrat E Seksit Patreon?

Ju jeni gjithmonë të sigurt në faqen tonë. Ju kurrë nuk duhet të shqetësohen për të dhënat tuaja duke u rrjedhur ose hakerat shkelur firewall tonë për të parë se çfarë ju jeni duke shijuar kur ju jeni duke u keq me këtë koleksion. Kjo sepse ne kurrë nuk kërkojmë ndonjë informacion kur vini në faqen tonë. Ne kurrë nuk kërkojmë ndonjë informacion personal nga lojtarët tanë. Ne nuk kemi nevojë për adresën tuaj të postës elektronike, numrin tuaj të telefonit ose emrin, dhe me siguri, nuk kemi nevojë për informacionin tuaj bankar. Lidhja juaj e sigurt në faqen tonë garantohet nga një certifikatë SSL

A Duhet Të Bëhem Mbështetës I Këtyre Lojrave Pornografike Patreon?

Aspak! Ju mund të luajnë të gjitha lojrat për të lira. Ata tashmë ishin paguar plotësisht nga tifozët e zhvilluesve. Por nëse doni të bëheni mbështetës i ndonjë prej këtyre krijuesve Të Lojërave Patreon, ne lidhëm llogaritë e tyre të mediave sociale, ku ata qëndrojnë në kontakt me tifozët. Disa prej tyre madje marrin parasysh reagimet dhe sugjerimet e fansave të tyre.

Luaj Falas Tani